محکومیت قاچاقچی سوخت در همدان به پرداخت پنج میلیارد ریال.

قاچاقچی سوخت در همدان به پرداخت پنج میلیارد ریال محکوم شد

گروه وکلای آهوپای – مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: فرد متهم به قاچاق سوخت از استان به پرداخت پنج میلیارد و ۸۶ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

داریوش جودکی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متهم اقدام به قاچاق ۲۹ هزار و ۹۰۰ لیتر نفت سفید به ارزش بیش از ۲ میلیارد و۵۴۳ میلیون ریال کرده بود.
وی اظهار داشت: متهم محموله نفت قاچاق را در یکی از استان های غربی بارگیری و قصد انتقال آن به اراک را داشت که از سوی نیروهای انتظامی شناسایی و بازداشت شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ادامه داد: پس از بررسی پرونده این قاچاقچی در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی تعزیرات حکومتی همدان، متهم علاوه برضبط کالا به نفع دولت به پرداخت بیش از پنج میلیارد ریال نیز محکوم شد.
جودکی افزود: با تلاش اجرای احکام مستقر در گلوگاه شهید زارعی، جریمه صادره وصول و به حساب خزانه دولت واریز شد.
وی در ادامه از تشکیل پرونده برای مالک یک فروشگاه به اتهام گرانفروشی خبر داد و گفت پس از دریافت گزارشی از سازمان صمت استان مبنی بر تخلف گرانفروشی یک فروشگاه واقع در بازار مرکزی همدان، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان افزود: پس از احضار نامبرده و احراز تخلف، متهم به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

گروه وکلای آهوپای، با ده ها سال سابقه در وکالت ، سعی دارد که این حرفه را بیش از پیش از طریق فضای اینترنتی برای مردم ملموس سازد. ارائه مشاوره های آنلاین، تلفنی و حضوری و همچنین ارائه پکیج های وکالتی من جمله ؛ وکالت سرقت – وکالت دعاوی ربوی – وکالت کلاهبرداری و… به مخاطبین عزیز کمک می کند تا با درایت بیشتر وکیل خود را انتخاب و راهبری کنند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *