a

تلگرام

سال 1397 گروه وکلای آهوپای.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

0912۲۰۹۸۳۷۷

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

جستجو
فهرست
 

دستگیری جاعل اسناد قضایی برای تأمین وثیقه جعلی کلان در یک پرونده مالی

خانه > اخبار  > دستگیری جاعل اسناد قضایی برای تأمین وثیقه جعلی کلان در یک پرونده مالی

دستگیری جاعل اسناد قضایی برای تأمین وثیقه جعلی کلان در یک پرونده مالی

دستگیری جاعل اسناد قضایی برای تأمین وثیقه جعلی کلان در یک پرونده مالی

گروه وکلای آهوپای- مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح از دستگیری فردی که با جعل مهر و مدارک قصد داشت، وثیقه جعلی کلان برای یکی از متهمان پرونده‌های مهم مالی فراهم کند، خبر داد.

به گزارش روز شنبه یرنا از سازمان قضایی نیروهای مسلح، علیرضا بیگ مرادی افزود: پس از اشرف اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص ساخت یک عدد مهر و تهیه اوراق اداری با آرم این سازمان، بلافاصله موضوع در دستور کار کارشناسان حفاظت و اطلاعات قرار گرفت و با اجرای یک سری اقدامات اطلاعاتی، فرد مظنون شناسایی شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از این شخص، مهر و اوراق جعلی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشف و متهم دستگیر و به همراه پرونده، تحویل مرجع قضایی شد.

بیگ مرادی اظهار داشت: در تحقیقات به‌ عمل آمده مشخص شد، متهم قصد داشته با استفاده از اوراق جعلی، در قالب نیابت قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان محمود آباد و متعاقباً ارجاع امر به کانون کارشناسان رسمی این شهرستان، ملکی را به قیمت بسیار بالاتر از ارزش واقعی آن کارشناسی و مقدمات تودیع وثیقه برای آزادی یکی از متهمان پرونده‌ های مالی را فراهم کند.

به گفته بیگ مرادی نحوه ارتباط فرد دستگیر شده با متهمان پرونده در دست بررسی است.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح تلفن ۱۵۸۰ را برای ارتباط شهروندان با حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام کرد.

گروه وکلای آهوپای، با ده ها سال سابقه در وکالت ، سعی دارد که این حرفه را بیش از پیش از طریق فضای اینترنتی برای مردم ملموس سازد. ارائه مشاوره های آنلاین، تلفنی و حضوری و همچنین ارائه پکیج های وکالتی من جمله ؛ وکالت دعاوی ربوی – وکالت چک و… به مخاطبین کمک می کند تا با درایت بیشتر وکیل خود را انتخاب و راهبری کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید