اولین جلسه اعضای جدید کمیسیون حمایت از اعضا و صیانت مرکز وکلا برگزارشد

اولین جلسه اعضای جدید کمیسیون حمایت از اعضا و صیانت مرکز وکلا برگزارشد

گروه وکلای آهوپای – اولین جلسه اعضای جدید کمیسیون حمایت از اعضا و صیانت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه به ریاست یوسف رضا ادیب زاده برگزار شد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از کمیسیون حمایت از اعضا و صیانت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه، در این جلسه ضمن استماع گزارش فرزام اردلان رئیس سابق کمیسیون حمایت، از زحمات ایشان در ایام تصدی تشکر به عمل آمد.

در ادامه جلسه حاضران ضمن تشکر از حسن اعتماد و تلاش های بی وقفه علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه که در حمایت از حقوق اعضا و صیانت مرکز به عمل آورده است، نقطه نظرات خود را در خصوص نحوه ادامه فعالیت کمیسیون و تنظیم آیین نامه و انتخاب اعضای اصلی این کمیسیون ابراز کردند.
در این جلسه مقرر شد حبیبی، مقبولی، خلیلی، مجیبی و شکیبا پیش نویس آیین‌نامه این کمیسیون را جهت طرح در جلسه بعد ظرف یک هفته آماده و ارائه کنند.
همچنیبن مقرر شد کمیسیون در راستای حمایت و صیانت کمیته های فرعی تشکیل داده تا هر کمیته به وظایف محوله خویش بپردازد.
اعضای کمیسیون به اتفاق آراء تصویب کردند که موضوع حمایت به طور کلی از همه اعضای محترم مرکز صورت پذیرد، با این وصف کمیسیون در همه زمینه‌ها بسته‌های حمایتی خویش را به همه اعضای مرکز اعم از صنفی و ستادی ارائه خواهد کرد.
در زمینه صیانت نیز کمیسیون با توجه به تاکید علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه، به اتفاق، رأی به صیانت از شخصیت حقوقی نهاد مقدس وکالت دادند و مقرر شد برای حفظ اتحاد اعضای مرکز و کانون از هرگونه رفتاری که موجب تشویش اذهان اعضای صنف می‌گردد، پرهیز شود.
همچنین مقرر شد اعضای کمیسیون در جلسات استانی این کمیسیون به صورت دوره ای حضور بهم رسانند و با توجه به نظر همه اعضا مقرر شد اوایل اسفند همایش سراسری روسای این کمیسیون در استان زنجان برگزار شود.

گروه وکلای آهوپای ؛ متشکل از وکلا و مشاورین متعهد و مجرب آماده به خدمات رسانی قانونی در تمامی زمینه های حقوقی – ملکی- مالی- کیفری من جمله ؛ وکالت چک – وکالت دعاوی ربوی – وکالت سرفت و… به شما مخاطبین عزیز می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *