زمینه آزادی ۱۲۵ زندانی از ندامتگاه میناب فراهم شد.

زمینه آزادی ۱۲۵ زندانی از ندامتگاه میناب فراهم شد

گروه وکلای آهوپای – رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: در نتیجه بازنگری مجدد پرونده مددجویان زندان میناب، در خصوص ۱۲۵ نفر از آنها پیشنهاد عفو موردی و آزادی مشروط داده شد و زمینه آزادی آنها فراهم گردید.

علی صالحی روز جمعه در حاشیه بازدید از ندامتگاه میناب بیان داشت: فرآیند اجرای طرح پایش و غربالگری زندانیان رویکرد اصلاحی و تربیتی دارد و و بر این اساس، پرونده زندانیان با دقت بررسی می شود تا پس از احراز شرایط قانونی، شخصی بی جهت در زندان نماند.

وی بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این طرح در تمامی زندان‌های استان اجرا خواهد شد و پس از بررسی دقیق و خارج از نوبت پرونده‌ها و شنیدن اظهارات هر یک از مددجویان در صورتی که این افراد مشمول عفو، تخفیف مجازات و ارفاق های قانونی باشند، براساس مقررات در خصوص آن‌ها تصمیم های لازم اتخاذ خواهد شد.

رییس شورای قضایی هرمزگان تاکید کرد: از آنجاکه امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است، این ارفاق های قانونی شامل سارقان سابقه دار، سارقان مسلح، قاچاقچیان مواد مخدر و اسلحه و کسانی که به هر نحو امنیت مردم را سلب می‌کنند، نمی‌شود.

صالحی خاطرنشان کرد: در بازدید از ندامتگاه میناب و در دیدار چهره به چهره مسوولان قضایی با زندانیان، پرونده بیش از ۲۰۰ نفر از آنها بررسی و دستورهای لازم صادر شد و درخواست ۷۰ نفر از زندانیان برای اشتغال به کار مورد موافقت قرار گرفت.

گروه وکلای آهوپای، با ده ها سال سابقه در وکالت ، سعی دارد که این حرفه را بیش از پیش از طریق فضای اینترنتی برای مردم ملموس سازد. ارائه مشاوره های آنلاین، تلفنی و حضوری و همچنین ارائه پکیج های وکالتی من جمله : وکالت کلاهبرداری – وکالت شرط بندی – وکالت دعاوی شرب خمر و…. به مخاطبین عزیز کمک می کند تا با درایت بیشتر وکیل خود را انتخاب و راهبری کنند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *